BOHEMIA PRESTIGE FIORE ZESTAW DO WHISKY 1+6 NEW

802411
W kartonie: 3 kpl

BOHEMIA PRESTIGE FIORE ZESTAW DO WHISKY 1+6 NEW

802411
W kartonie: 3 kpl
  • Realizujemy zamówienia w terminie 5 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

Przedstawiamy zestaw do whisky fiore 1+6 w nowym odświeżonym opakowaniu, otóż zmieniło się wnętrze pudełka, teraz zamiast kartonowej wkładki, jest miła w dotyku wkładka, która doskonale przylega do szklanek i karafki oraz jest dodatkową ochroną produktu przed uszkodzeniem. Tak zaprojektowane opakowanie dodatkowo pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać i przenosić zestaw Fiore.

 

Nowe sygnowane opakowanie z logiem marki Bohemia Prestige oraz wysokiej jakości zawartość sprawia, że zestaw do whisky Fiore idealnie nadaje się na prezent dla prawdziwego konesera.

 

Zestaw wykonany jest całkowicie ze szkła kryształowego, które jest nie tylko przejrzyste i emituje piękne iskierki, ale jest również trwały i pięknie prezentuje się na stole, domowym barku. Jest również przyjazny dla środowiska oraz w 100% nadaje się recyklingu.

 

Zestaw fiore ma delikatny unikalny szlif, który jest połączony z codzienną elegancją. Składa się z karafki i sześciu szklanek, dlatego jest komplety zestawem, który wzbogaci Twój domowy barek o szkło wysokiej jakości.


Szczegóły:

- Kolekcja: fiore

- W zestawie: karafka + 6 szklanek

- Zestaw można myc w zmywarce

- Materiał: szkło kryształowe

Wymiary:

Karafka:

- Pojemność: 850 ml

- Wysokość: 18,9 cm

Szklanki:

- Pojemność: 320 ml

- Wysokość: 9,3 cm

- Średnica: 8,2 cm

Nowy produkt