ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL

603/V
ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL-1060
  • ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL-1060
  • ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL-1061
  • ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL-1062
  • ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL-10963

ZESTAW WYKRAWACZY 3D PIERNIKOWA PISANKA 10CM 3EL

603/V
Foremki do ciastek SMOLIK. Wyprodukowane z blachy angielskiej najwyższej jakości i stali nierdzewnej. Produkt pochodzi z Czech.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

SMOLIK to czeski producent foremek do ciastek. Wykrawacze SMOLIK są wykonane z najwyższej jakości blachy angielskiej, przystosowanej do kontaktu z żywnością oraz ze stali nierdzewnej.

Proponujemy Państwu gamę wykrawaczy różnej wielkości, o fantastycznych kształtach, ząbkowane lub gładkie, o rozmaitej tematyce związanej np. z Bożym Narodzeniem lub Świętami Wielkanocnymi.

Foremki do ciastek posiadają ostre krawędzie, dzięki którym wycinanie ciastek jest łatwe i przyjemne. Gładka powierzchnia wykrawaczy sprawia, że ciasto nie przykleja się do ścianek. Idealne do przygotowywania ciasteczek na specjalne okazje.

Foremki rewelacyjnie nadają się do wszystkich wyrobów cukierniczych, takich jak np. pierniczki czy kruche ciasteczka, można z nich tworzyć fantazyjne ozdoby na ciasta, np. z lukru lub kolorowej posypki.

Mniejsze wykrawacze służą również do wycinania różnorodnych wzorów z warzyw i owoców. Pomogą udekorować potrawę lub nadać jej kształt taki jaki sobie wymarzyliśmy. Dzięki temu zachwycimy gości naszą kreatywnością, a nasze dania będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie.

Pieczenie ciasteczek z pomocą naszych wykrawaczy jest idealnym sposobem na miłe spędzanie czasu z dziećmi, wycinając i dekorując ciastka np. w kształcie ulubionych zwierzaków.

 

Specjalny 3 el. zestaw do dużych pisanek wielkanocnych z piernika. Rozmiar: 70x100 mm. Dodatkowo przepis na piernikowe pisanki.

kod: 603/v
Materiał: blacha angielska

Jako bezpośredni importer oferujemy najniższą cenę na rynku!


 

Nowy produkt