WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM

337/V
Zbiorczo: 10 szt
WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM-1050
  • WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM-1050
  • WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM-1051
  • WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM-1052

WYKRAWACZ GĄSKA 7,6 CM

337/V
Zbiorczo: 10 szt
  • Realizujemy zamówienia w terminie 5 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

Wykrawacze do ciastek są wykonane z najwyższej jakości blachy angielskiej lub stali nierdzewnej – oba materiały są przystosowane do kontaktu z żywnością; foremki do ciastek mają różne wielkości: mini, małe, standardowe, duże oraz piernikowe.

Wykrawacze do ciastek posiadają fantastyczne, ciekawe kształty, mogą być ząbkowane lub gładkie, o rozmaitej tematyce np.: Boże Narodzenia, Wielkanoc, Walentynki, zwierzęta czy foremki do ciastek związane z porami roku. Foremki do ciastek posiadają ostre krawędzie, dzięki którym wycinanie ciastek jest łatwe i przyjemne. Gładka powierzchnia wykrawaczy sprawia, że ciasto nie przykleja się do ścianek. Idealne do przygotowywania ciasteczek na specjalne okazje.

Wykrawacze do ciastek rewelacyjnie nadają się do wszystkich wyrobów cukierniczych, takich jak np. pierniczki czy kruche ciasteczka, można z nich tworzyć fantazyjne ozdoby na ciasta, np. z lukru lub kolorowej posypki. Mniejsze wykrawacze służą również do wycinania różnorodnych wzorów z warzyw i owoców. Ciekawą propozycją jest wycinanie mini foremkami do ciastek kształtów w ugotowanej marchewce i dodanie ich do rosołu - pomogą w oryginalny sposób udekorować potraw. Dzięki temu zachwycimy gości naszą kreatywnością, a nasze dania będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie. Pieczenie ciasteczek z pomocą naszych wykrawaczy jest idealnym sposobem na miłe spędzanie czasu z dziećmi, wycinając i dekorując ciastka np. w kształcie ulubionych zwierzaków.

Wykrawacz do ciastek, foremka do ciastek - GĄSKA 


Wymiary: 63 x 76 mm
Wysokość: 16 mm

kod: 337/v
Materiał: blacha angielska

Nowy produkt