WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM

558/V
WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM-1714
  • WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM-1714
  • WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM-10942
  • WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM-11432

WYKRAWACZ MINI JAJECZKO 1,8 CM

558/V
Foremki do ciastek SMOLIK. Wyprodukowane z blachy angielskiej najwyższej jakości i stali nierdzewnej. Produkt pochodzi z Czech.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

558/V 
 
 SMOLIK to czeski producent foremek do ciastek. Wykrawacze SMOLIK są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, przystosowanej do kontaktu z żywnością.

Proponujemy Państwu gamę wykrawaczy różnej wielkości, o fantastycznych kształtach, ząbkowane lub gładkie, o rozmaitej tematyce związanej np. z Bożym Narodzeniem i Świętami Wielkanocnymi.

Foremki do ciastek posiadają ostre krawędzie, dzięki którym wycinanie ciastek jest łatwe i przyjemne. Idealne do przygotowywania ciasteczek na specjalne okazje.

Foremki rewelacyjnie nadają się do wszystkich wyrobów cukierniczych, takich jak np. pierniczki czy kruche ciasteczka, można z nich tworzyć fantazyjne ozdoby na ciasta, np. z lukru lub kolorowej posypki.

Mniejsze wykrawacze służą również do wycinania różnorodnych wzorów z warzyw i owoców. Pomogą udekorować potrawę lub nadać jej kształt taki jaki sobie wymarzyliśmy. Dzięki temu zachwycimy gości naszą kreatywnością, a nasze dania będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie. Pieczenie ciasteczek z pomocą naszych wykrawaczy jest idealnym sposobem na miłe spędzanie czasu z dziećmi, wycinając i dekorując ciastka np. w kształcie ulubionych zwierzaków.

 

Wymiary:

Wysokość: 18 mm

Szerokość: 15 mm

Jako bezpośredni importer oferujemy najniższą cenę na rynku!

Nowy produkt