SIMAX SZKLANKA PIWO KUFEL PODWÓJNE ŚCIANKI 0,5L

2312/0000
SIMAX SZKLANKA PIWO KUFEL PODWÓJNE ŚCIANKI 0,5L-15923
  • SIMAX SZKLANKA PIWO KUFEL PODWÓJNE ŚCIANKI 0,5L-15923

SIMAX SZKLANKA PIWO KUFEL PODWÓJNE ŚCIANKI 0,5L

2312/0000
SIMAX to wysokiej jakości szkło żaroodporne. W ofercie m.in.: naczynia żaroodporne, formy do pieczenia, dzbanki na herbatę, dzbanki/karafki na wodę, misy, szklanki, filiżanki. Wszystkie produkty są ekologiczne bezpieczne dla zdrowia (szkło borokrzemowe).
  • Realizujemy zamówienia w terminie 5 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

Szklane produkty typu double-wall, z podwójnymi ściankami, termiczne, mają na celu dłuższe utrzymanie temperatury napoju; zostały wykonane z wysokiej jakości szkła żaroodpornego, które jest odporne na działanie temperatur od -40°C do 300°C i przeznaczone do kontaktu z żywnością. Szkło SIMAX posiada dużą odporność na czynniki chemiczne; jest gładkie i nieporowate, idealnie przezroczyste oraz odporne na korozję. Są ładne, nowoczesne, idealnie nadają się do herbat oraz kaw – espresso, cappuccino, cafe latte i innych.

Szklanki termiczne, dzbanek termiczny itp.

Kufel do piwa z uchem double wall

Materiał: szkło żaroodporne borokrzemowe
Pojemność: 500 ml

Można myć w zmywarce.