WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM

428/V
WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM-8360
  • WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM-8360
  • WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM-11234
  • WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM-11235
  • WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM-11236

WYKRAWACZ PTASZEK 7 CM

428/V
Foremki do ciastek SMOLIK. Wyprodukowane z blachy angielskiej najwyższej jakości i stali nierdzewnej. Produkt pochodzi z Czech.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
  • Realizujemy zamówienia w terminie 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.

Opis

Producent:

428/V 
SMOLIK to czeski producent foremek do ciastek. Wykrawacze SMOLIK są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, przystosowanej do kontaktu z żywnością.
Proponujemy Państwu gamę wykrawaczy różnej wielkości, o fantastycznych kształtach, ząbkowane lub gładkie, o rozmaitej tematyce związanej np. z Bożym Narodzeniem i Świętami Wielkanocnymi.
Foremki do ciastek posiadają ostre krawędzie, dzięki którym wycinanie ciastek jest łatwe i przyjemne. Idealne do przygotowywania ciasteczek na specjalne okazje.
Foremki rewelacyjnie nadają się do wszystkich wyrobów cukierniczych, takich jak np. pierniczki czy kruche ciasteczka, można z nich tworzyć fantazyjne ozdoby na ciasta, np. z lukru lub kolorowej posypki.
Mniejsze wykrawacze służą również do wycinania różnorodnych wzorów z warzyw i owoców. Pomogą udekorować potrawę lub nadać jej kształt taki jaki sobie wymarzyliśmy. Dzięki temu zachwycimy gości naszą kreatywnością, a nasze dania będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie. Pieczenie ciasteczek z pomocą naszych wykrawaczy jest idealnym sposobem na miłe spędzanie czasu z dziećmi, wycinając i dekorując ciastka np. w kształcie ulubionych zwierzaków.

Wymiary:
70 x 55 mm
Jako bezpośredni importer oferujemy najniższą cenę na rynku